AESTHETICS

LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyonu, vücutta oluşan kıllanma giderilmesinde en etkili medikal teknolojidir. İnsanlar lazer epilasyon tekniği öncesinde çok farklı yöntemler kullan
Devamını oku…

BOTOKS

Botulinum toksit(botoks), enjeksiyonu ile göz çevresi, alın, kaş arası, boyun kırışıklıkları giderilip kaş kaldırma, terleme ve migren tedavisi yapılab…
Devamını oku…

SAÇ KAŞ KİRPİK EKİMİ

Hem erkeklerde hem de kadınlarda uygulanabilen ve lokal anestezi altında yapılan saç ekimi,
kelliğe kesin ve kalıcı çözüm suna…
Devamını oku…

DOLGU

Yüzde yaşlanma etkileri, güneşe maruz kalma, kalıtım ve yaşam tarzı sebepleri ile zaman içinde
ortaya çıkmaya başlar. Yüz bölgesindeki ilk yaşlanma belirginleşmesidir. Yüzdeki b…
Devamını oku…

CİLT GENÇLEŞTİRME (DERMAPEN, PRP)

PRP Medikal bir uygulamadır. Sadece doktorlar tarafından yapılmalıdır. Doktor hastasını muayene ettikten sonra küçük tüplerin içine az miktarda kan alır ve santrifüj işlemi uygular.
Devamını oku…

AKNE İZİ TEDAVİSİ

Akne yağ bezlerinin enfeksiyonudur. Buna bağlı olarak tıkanma meydana gelir. Sivilceler, siyah noktalar, içi iltihapla dolu sertleşmiş kırmızı kistlerden oluşur. Akne izinin tipine ve derecesine göre farklı tedavi seçenekleri mevcuttur.
Devamını oku…

GÜNEŞ LEKESİ TEDAVİSİ

Cildimiz melanin adında cilde rengini veren bir pigment içermektedir. Cilt lekeleri ise melanin normalin üzerinde yoğun olarak bulunduğu bölgelerdir. Melanin anormal yüksek miktarlarda belli bölgelerde toplanarak cilt lekeleri oluşturması çeşitli sebeplerden kaynaklanır.
Devamını oku…

LAZERLE VARİS VE KILCAL DAMAR TEDAVİSİ

Bu lazer deride istenmeyen damarları gidermek için özel olarak geliştirilmiş bir cihazdır. Böylece varis ve kılcal damarlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
Devamını oku…